Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Greenland Romania (companie de resurse umane cu sediul central in Dubai si filiala in Romania), recruteaza pentru pozitia de sales advisor,pentru clientul sau din Dubai,renumitul brand de ceasuri ROLEX. Nu percepem nici un comision de intermediere. Nu exista costuri pentru aplicare. Persoanele interesate pot trimite un cv in limba engleza la adresa de email.

Cerinte

Urgent! Greenland Romania recruteaza pentru clientul sau din Dubai,renumitul brand de ceasuri ROLEX pentru pozitia de sales advisor, un numar mare de persoane tinere si cu aspect placut, femei si barbati. Se ofera pachet salarial foarte atractiv. Se cere experienta anterioara in vanzari pentru diferite branduri de fashion&luxury, si cunostiinte avansate de limba engleze. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un CV in limba engleza + poza. Atentie! Vor fi luate in considerare numai cv-urile care indeplinesc criteriile respective.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja