Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Scotia

Descrierea jobului - Scotia

SC YSIIEA SRL recruteaza personal pentru a lucra in magazinul de prezentare al unei ferme de capsuni din Scotia. Se cauta, de preferat, fete sau cupluri pentru acest job, insa pot fi acceptati si baieti. - salarizarea este de 7.50 lire pe ora si se lucreaza aproximativ 8 ore pe zi, in unele cazuri se lucreaza mai mult, in functie de cerintele clientilor fermei. Daca se depasesc 8 ore pe zi sau 48 ore de munca pe saptamana, salarariul pentru overtime este de 11.25 lire pe ora. Locul de munca este sezonier, incepe in luna mai si se termina in luna octombrie.

Cerinte

Limba engleza la nivel mediu-conversational; Cautam persoane serioase, motivate si harnice; Rapiditate; Indemanare; Atitudine pozitiva, orietare catre clienti; Experienta anterioara in domeniul vanzarilor;

5 pozitii disponibile 31 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai