Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ZERO TARIF DE MEDIERE! Plecari rapide, chiar si in cuplu, sanse uriase de promovare si castiguri garantate indiferent de volumul vanzarilor! AVANTAJE • Plecare rapida • Inceperea muncii imediat • Stagiu de pregatire asigurat de angajator si formare continua la locul de munca • Acceptate si cuplurile • Calificarea sau experienta nu sunt obligatorii • Nu este obligatorie cunoasterea limbii germane • Cazarea asigurata pentru primele 3 luni, costurile deduse din salariu • Sprijin in vederea obtinerii numarului de asigurare sociala si deschiderii unui cont bancar • Domeniu de activitate placut, dinamic si atractiv CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA • Natura contractului: contract individual de munca • Castigul: 6.70 – 30 GBP/ ora (8,50-30 EUR/ora pt Germania) - in functie de vanzari • Numarul de ore de munca: 30 - 40 ore/ saptamana • 2 zile libere pe saptamana, stabilite de comun acord cu angajatorul • Durata contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire

Cerinte

PROFILUL IDEAL: • Limba engleza nivel avansat • Seriozitate, entuziasm, ambitie, determinare si comunicativitate • Abilitati de (auto)organizare si dorinta de munca • Stare medicala generala buna Va dorim succes, Banca de Joburi

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja