Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Pentru clientul nostru, compania PAVILION FRANCEZ suntem in cautarea unei persoane peste 30 ani, francofon(a) si francofil(a) pentru postul de vanzator/oare produse patiserie artizanala de lux. Descoperiti compania angajatoare: PAVILION FRANCEZ SRL se pozitioneaza pe piata de patiserie premium cu specific francez din Bucuresti. Produsele propuse sunt realizate artizanal in laboratorul propriu din Bucuresti cu ingrediente autentice si de calitate maxima. Dorim sa aducem un plus de calitate si savoare intr-o locatie aliniata la standardele europene. Oferim: Formare profesionala in domeniu Curs pentru ameliorarea limbii franceze cu vorbitori nativi Salariu atractiv Locatie: Central, Calea Dorobanți Bucuresti

Cerinte

Cerinte: - amabilitate si promptitudine fata de clienti - experienta in vanzari de produse premium - personalitate pozitiva cu zambetul pe buze - serioasa si responsabila cu sarcinile din fisa postului - aspect placut si o igiena personala riguroasa - o buna educatie si conduita morala - cunostinte in operarea casei de marcat si a POS - atentie la detalii - respectarea programului de lucru - intelege limba franceza si doreste sa o practice

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai