Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Vara ta poate incepe acum! Esti gata de o noua aventura? Hotel de 4 stele din Paphos, angajeaza personal pentru pozitia de chelner. Persoanele ambitioase si dornice de un mediu de lucru "mediterranean", sunt invitate sa aplice la acest post de munca. NU se percep taxe/comisioane in tara! Beneficii 1) Contract de munca legal incheiat pe o perioada de 9-10 luni (februarie - octombrie/noiembrie) 2) Drept la somaj pentru lunile de sedere din Romania (2-3 luni, aprox. €1,000.00 ) 3) Cazarea si utilitatile sunt suportate de catre Angajator (10 min distanta de locul de munca) 4) Aveti asigurate gratuit 2 mese in timpul programului de munca 5) Permis de sedere si lucru in Cipru 6) Asigurarile medicale si sociale sunt suportate de catre Angajator pe toata perioada contractuala Salariul lunar pentru angajatii noi, incepe de la €700.00. Bacsisul este garantat si influenteaza venitul lunar cu peste €200.00 - €450.00 (in lunile de varf venitul lunar depaseste €1,000.00) Daca angajatul prezinta interes fata de locul de munca si isi canalizeaza energia pentru servicii calitative fata de clientii unitatii, poate avea cresteri de salariu chiar din a 2-a luna! Programul de muna este de 10h/zi (2 pauze de mese - 30min/pauza) 6 zile pe saptamana. Cum aplic? Se trimite CV-ul si o poza de tip "corp intreg" (cat mai recenta). Candidatii vor suporta costurile legate de transport (bilete de avion) iar deplasarea se va face intre 27 si 29 Ianuarie! Asteptam cu drag si interes aplicatiile voastre!

Cerinte

Cerinte - nivel engleza conversational; - atitudine pozitiva, calma si capabila sa intretina o atmosfera placuta; - experienta anterioara minim 3-5 luni de zile;

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai