Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul bancar. Responsabilitati: - Verificarea, numararea si impachetarea biletelor de banca si monedelor metalice in conformitate cu procedurile interne; - Realizarea evidentelor pentru bancnotele si monedele primite ca urmare a colectarilor efectuate; - Primeste/ preda si inregistraza numerarul repartizat spre procesare. Se ofera: - Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala. Perioada contractuala initiala determinata de 3-6 luni. Salariul oferit: 750 lei net + tichete de masa + 150 lei pentru fiecare luna lucrata (garantie materiala - se opreste 10 luni), oferiti la sfarsitul contractului. Dupa 10 luni, salariul va fi de 900 lei net +tichete de masa. Se lucreaza in 3 schimburi: 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00. Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul prin mesaj pe acest site, specificand orasul pentru care doriti sa aplicati.

Cerinte

Cerinţe job - Disponibilitatea de a lucra si in tura de noapte - Studii medii/ superioare finalizate; - Experienta pe un post similar constituie avantaj; - Bune cunostinte de operare PC; - Persoana organizata, atenta la detalii, cu bune abilitati de lucru in echipa.

10 pozitii disponibile 55 persoane au aplicat deja