Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul bancar. Responsabilitati: - Verificarea, numararea si impachetarea biletelor de banca si monedelor metalice in conformitate cu procedurile interne; - Realizarea evidentelor pentru bancnotele si monedele primite ca urmare a colectarilor efectuate; - Primeste/ preda si inregistraza numerarul repartizat spre procesare. Se ofera: - Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala. Salariul oferit: 750 lei net + tichete de masa + 150 lei pentru fiecare luna lucrata (garantie materiala), oferiti la sfarsitul contractului. Se lucreaza in 3 schimburi.

Cerinte

Cerinţe job - Disponibilitatea de a lucra si in tura de noapte - Studii medii/ superioare finalizate; - Experienta pe un post similar constituie avantaj; - Bune cunostinte de operare PC; - Persoana organizata, atenta la detalii, cu bune abilitati de lucru in echipa. Beneficii Oferite Perioada contractuala de 3 luni, cu posibilitate de prelungire.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja