Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Spin Group & Hr Srl selecteaza studenti în anii terminali specializarea Finante banci pentru voluntariat timp de 6 luni. Alături de noi vei avea: - Oportunitatea de a lucra cu un colectiv tănăr şi dinamic, - Program de lucru flexibil, - Oportunitatea de a învăţa lucruri noi - Interacţiunea cu specialişti din diverse domenii - Posibilitatea de a-ţi expune ideile şi de a le pune în practică

Cerinte

Cerinte student specializarea Finante Banci (an terminal); cunoatinte de limba engleza/franceza/italiana/rusa la nivel mediu spre avansat; bune abilitati de comunicare; capacitate de analiza, sinteza, interpretare; proactivitate, initiativa; punctualitate si seriozitate; Beneficii contract de voluntariat si eliberare adeverinta dezvoltare personala si profesionala; experienta profesionala posibilitate de incadrare in munca dupa sustinerea examenului de licenta/disertatie

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja