Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Spin Group & Hr Srl selecteaza pentru unul din clientii sai studenti în anii terminali ai Facultatii de Drept pentru voluntariat timp de 6 luni. Beneficii contract de voluntariat; adeverinta de practica din care sa reiasa activitatea desfasurata; oportunitatea de a invata lucruri noi; dezvoltare personala si profesionala experienta profesionala; oportunitatea de a lucra cu un colectiv tanar si dinamic; posibilitate de incadrare in munca dupa sustinerea examenului de licenta/disertatie;

Cerinte

Cerinte student la Facultatea de Drept (an terminal); cunoatinte de limba engleza/franceza/italiana la nivel mediu spre avansat; foarte buna capacitate de analiza, sinteza, interpretare; perseverent, ordonat, organizat si motivat de rezultat; bune capacitati de comunicare verbala si scrisa;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja