Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam vopsitor industrial pentru o firma productoare de schiuri. • Programul de lucru in 2 schimburi: de la 07:00 la 15:00 si de la 15:00 la 23:00 de luni pana vineri • Transportul asigurat din 12 sate in jurul Clujului dar din jumatatea orasului inspre Oradea nu inspre Bistrita, Suceava si Dej • Cel putin un an de experienta ca vopsitor industrial • Calificare de vopsitor industrial • pregatirea vopselei pentru punerea in roboti industriali (se ofera training )si programarea temperaturii .

Cerinte

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:Recrutare si Selectie de Personal Leasing de Personal Administrare de Personal si Payroll Evaluarea performantelor angajatilor Training Detasare de Personal in Strainatate

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja