Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie din Belgia cautam vopsitor in camp electrostatic. Se va lucra, in principal cu diferite parti auto, piese de camioane, remorci, containere, structuri mari cu o lungime de aproximativ 17 m , inaltime de 4 m si o greutate maxima de 20t. Se cauta o persoana care sa aiba cunostinte in pregatirea, curatarea, sablarea, acoperirea cu pulbere si metalizarea materialelor. Candidatii trebuie sa stie: - tehnici de prelucrare a metalelor, - sablarea diferitelor tipuri de piese metalice, - acoperirea cu pulbere a materialelor, - metalizarea pieselor mici si mari, - sa aiba capacitate de organizare, - capabil sa lucreze in mod independent dar si in echipa,

Cerinte

Studii: Scoala profesională Experienta minim 3 ani pe o pozitie similara, Cunostinte de limba Engleza – la nivel conversational, Cunostinte in procesarea metalelor, Cunostinte in acoperirea cu pulbere, Cunostinte in manuirea pieselor metalice mari si mici in mod eficient. Alte informaţii Salariul brut este de 11.75 euro/ora Transportul este decontat Cazarea este asigurata contra sumei de 65 euro/saptamana Se va lucra pe timp de zi, 5 zile pe saptamana NU PERCEPEM COMISIOANE!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja