Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vopsitor Pentru unul dintre clientii nostri, o companie specializata in echiparea ambulantelor, un princial furnizor de astfel de servicii din Romania, angajam un Vopsitor Auto. Responsabilitati: Realizarea lucrarilor de vopsitorie pe o gama variata de produse simple sau complexe, din metal, lemn, plastic, fibra de sticla; Pregatirea suprafetelor de vopsit - caroserii, suprafete lemnoase/ metal/ / fibra de sticla/ alte materiale; Pregatirea materialelor pentru vopsire (prepararea amestecurilor de vopsea, intaritor, diluant); Executarea lucrarilor de vopsire - pensulare, imersare, sprituire cu pistolul de vopsit, instalatii de vopsire cu pulberi in camp electrostatic, instalatii de vopsire cu vopsea calda.

Cerinte

Experienta anterioara pe un post similar de minim 5 ani; Studii medii; Atentie la detalii, capacitatea de a lucra in echipa. Program de lucru de Luni pana Vineri in 3 schimburi. Beneficii: Salariu atragator; Tichete de masa; Transport asigurat; Masa asigurata; Conditii de lucru excelente. Asteptam cu mult interes aplicatiile dumneavoastra pe adresa de e-mail !

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja