Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 1 Vopsitor Auto pentru o importanta companie din Franta. Trebuie sa stabiliti lucrarile de vopsire a autovehiculelor, sa pregatiti caroseria, suprafetele si materialele in vederea vopsirii. Veti executa lucrari de vopsire, de retusare a suprafetelor vopsite si de aplicare a tratamentelor speciale ulterioare procesului de vopsire. Beneficii Salarizarea de 1600 de euro brut/luna. Cazarea va este oferita Gratuit, la o camera de hotel utilata. Transportul in suma de 130 euro va este decontat la inceput si final de misiune. Salarizarea si perioada contractual pot creste in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Ce tip de persoana cautam: -cu experienta in tara si in strainatate de minimum 5 ani; -detinatoare de permis de conducere categoria B si cu experienta in condus; -sa cunoasca limba franceza la nivel cel putin elementar; -o persoana atenta la detalii, muncitoare si cu spirit de echipa.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja