Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie specializata in repararea de automobile dintr-un orasel de pe coasta de sud a Angliei. Firma infiintata in 1989 s-a specializat pe repararea masinilor implicate in accidente. In acest moment compania are deschise 6 centre de interventie, toate in sudul Angliei, au o cifra de afaceri de 16,000,000 lire, 230 de angajati si repara peste 15,000 de automobile anual. Conditii salariale: 10 lire / ora / brut 1500 - 2000 lire / net/ luna La o norma de munca de 45 ore / saptamana se ajunge la un venit min de 1500 lire/ net/ luna Numarul de ore garantate / saptamana : 45 ore/ saptamana garantate. Experienta necesara: Minim 3 ani ca vopsitor auto. Responsabilitati: · Identificarea defectelor care au afectat vopseaua; · Interpretarea si implementarea instructiunilor de nivel tehnic; · Tinerea evidentei referitoare la piesele auto reparate / inlocuite; · Pastrarea curateniei la locul de munca · Se asigura ca vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranta in momentul in care ele sunt returnate clientului; · Vopsirea masinii, amestecul vopselelor, in scopul obtinerii nuantelor cerute, folosirea cabinei de vopsit; · Reasamblarea partilor care au fost reparate; · Depozitarea in siguranta a diluantilor si a altor produse folosite in procesul de vopsire; · Verificarea lucrarii inaintea predarii vehiculului.

Cerinte

Cerinte: · Experienta de minim 3 ani in domeniu; · Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational. Limbi straine: Limba Engleza – nivel conversational Educatie: Studii tehnice de specialitate Competente specifice: permis de conducere cat B - prezinta avantaj Alte informatii: · Program de munca: 5 zile/ saptamana (sambata cand va fi nevoie); · Program de munca: 8:00 am – 5:30 pm de Luni - Vineri; · Cazarea NU este asigurata de catre angajator, dar se ofera suport; · Posibilitatea de a efectua ore suplimentare; · Ore de munca garantate: 45 / ore / saptamana; · Interviurile se vor tine pe Skype direct cu angajatorul; · Primele 3 luni sunt considerate perioada de proba.

6 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja