Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL cauta tinichigii auto pentru colaboratorii din Marea Britanie . Principalul aspect al locului de munca este procedura de vopsire auto Veti fi responsabil pentru pregătirea completă de a vopsi după reparații - inclusiv grunduiri , insacuire si Masking- procedura de vopsire completă a vehiculului de pulverizare si inspecția de vopsea de calitate , acest lucru va include orice verificare de defecte vopsea . Salariul : £9 - £15 PER ora @ 40 de orepe saptamana CAZAREA ESTE INTRE £80 - £110 PE SAPTAMANA NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE PENTRU ACEASTA OFERTA!

Cerinte

Este nevoie sa aveti o vasta experienta pe mai multe modele de vehicule, experienta in a manevra sisteme de vopsire cu vopsele pe baza de apa. . Experienta in companii cu un mare volum de munca este un avantaj.  Se solicita Limba Engleza la nivel mediu sper avansat.  Abilitati de comunicate interpersonala  Abilitatea de a lucra fara supervisor  Abilitatea de a fi motivat in orice circimstanta  Abilitatea de a lucra sub presiune si de a indeplini deadline-uri.  Abilitatea de a ramane calm in situatii tensionate si sa mentina un standard inalt al muncii prestate.

10 pozitii disponibile 43 persoane au aplicat deja