Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vopsitor Germania Societatea Europakraft Jobs recruteaza personal pentru angajator german pentru postul de vopsitor auto. Contract si asigurare in Germania. Intermediere fara taxe sau comision. Responsabilitati: - pregătire autovehicule inainte de vopsire - slefuire, chituire, vopsire, finisare si polishare - buna executie a vopsirii / grunduirii suprafetelor si a canturilor - Intretinerea echipamentelor si sculelor de lucru Oferta: - contract pe perioada nedeterminata si asigurare in Germania - cazare asigurata de catre angajator (contra cost) - salarizare de baza 1700 E/ luna - echipament de munca asigurat de catre angajator in mod gratuit - bonusuri pentru ore suplimentare : - peste 170 ore lucrate- 1 E/ ora in plus; - peste 190 ore lucrate- 100 E bonus - peste 200 ore lucrate- 100 E bonus - peste 230 ore lucrate- 100 E bonus

Cerinte

Cerinte: - cunostinte de limba germana sau engleza la nivel mediu - experienta pe un post similar minim 2 ani - cunosterea operatiunilor specifice de vopsire / grunduire pe suprafata  - cunosterea operatiunilor specifice de vopsire / grunduire a materialului pe canturi

2 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja