Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Vopsitor Germania Societatea Europakraft Jobs recruteaza personal pentru angajator german pentru postul de vopsitor auto. Contract si asigurare in Germania. Intermediere fara taxe sau comision. Responsabilitati: - pregătire autovehicule inainte de vopsire - slefuire, chituire, vopsire, finisare si polishare - buna executie a vopsirii / grunduirii suprafetelor si a canturilor - Intretinerea echipamentelor si sculelor de lucru Oferta: - contract pe perioada nedeterminata si asigurare in Germania - cazare asigurata de catre angajator (contra cost) - salarizare de baza 1700 E/ luna - echipament de munca asigurat de catre angajator in mod gratuit - bonusuri pentru ore suplimentare : - peste 170 ore lucrate- 1 E/ ora in plus; - peste 190 ore lucrate- 100 E bonus - peste 200 ore lucrate- 100 E bonus - peste 230 ore lucrate- 100 E bonus

Cerinte

Cerinte: - cunostinte de limba germana sau engleza la nivel mediu - experienta pe un post similar minim 2 ani - cunosterea operatiunilor specifice de vopsire / grunduire pe suprafata  - cunosterea operatiunilor specifice de vopsire / grunduire a materialului pe canturi

2 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai