Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 1 Vopsitor Industrial pentru misiune in Franta. Veti vopsi acoperisuri la lucrari particulare. Avem nevoie de o persoana atenta la detalii, responsabila si muncitoare ce va avea urmatoarele atributii: -curatarea acoperisurilor si pregatirea pentru urmatoarele etape; -verificarea si pregatirea materialelor si liantilor; -pregatirea materialelor(vopsele, diluanti, solventi) pentru aplicare; -aplicarea vopselei cu ajutorului pistolului de vopsit sub presiune, intr-o maniera profesionala. Beneficii: Salarizarea 2300 euro brut/luna. Cazarea va este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul Romania-Franta si local va este decontat. Se ofera masina de serviciu. Poate fi o misiune de lunga durata.

Cerinte

-calificare si autorizatie de lucru la inaltime; -experienta in domeniu, atat in tara cat si in strainatate; -permis de conducere categoria B; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja