Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Denumire pozitie: Vopsitor Naval Data start: 28.07.2015 Descrierea clientului: Descriere profil Pentru un client important din Franta cautam urgent vopsitori navali. Activitatea se desfasoara pe santierul naval din Brest. Se lucreaza la vapoare militare. Cazare asigurata cu o participare forfetara de 16 EUR pe saptamana Transportul nu este asigurat - deplasarea pana in Franta se face cu masina personala Conditii salariale: 1550 - 1650 Euro NET Numarul de ore lucratoare/zi: 35 de ore garantate si se ajunge la o medie de 38 Locatia: Franta, Berst Experienta necesara: 3 - 5 ani experienta recenta pe o pozitie similara

Cerinte

- vopsire nava si macara nava - sablare si curatare suprafata de vopsit cu apa, jet cu presiune. aplicarea tratamentelor speciale pe suprafetele ce urmeaza sa fie vopsite; - demontarea partilor care nu se vopsesc si acoperirea partilor nedemontabile; - pregatirea materialelor de vopsire; - efectuarea lucrarilor de sablare, vopsire si de retusuri; - aplicarea tratamentelor specifice pentru coacerea (uscarea) mai rapida a materialelor de vopsire sau imbunatatirea calitatii stratului final; - capacitatea de a identifica suprafetele, zonele ce trebuie retusate, de a alege metoda eficienta si de a actiona cu rapiditate pentru eliminarea defectelor; - actioneaza cu precizie, indemanare si corectitudine la prepararea materialelor si la aplicarea acestora pe diferite suprafete sau zone; Cerinte 3 - 5 ani experienta pe o pozitie similara Disponibilitate de a se deplasa cu masina personala in Franta - autorizatie pe nacela; - persoana serioasa, muncitoare; - conditie fizica buna. Limbi straine Franceza. – nivel mediu - constituie avantaj Educatie: scoala profesionala

2 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja