Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iți dorești un contract de muncă în străinătate pe o perioadă determinată dar cu posibilitatea de prelungire? Cauți un salar motivant în Olanda? O companie specializată în repararea de automobile caută un vopsitor auto, motivat și cunoscător de limba engleză sau germană la un nivel conversațional. Responsabilitati: - Observarea, recunoașterea și raportarea cu privire la starea vehiculului - Interpretarea și punerea în aplicare a datelor tehnice de instruire - Îndepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor ce necesită reparații - Asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță - Raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii - Pregatirea masinii pentru vopsire - Vopsirea mașinii, amestecul vopselelor, în scopul obținerii nuanțelor cerute, folosirea cabinei de vopsit - Depozitarea în siguranță a diluanților și a altor produse folosite în procesul de vopsire - Raportarea oricărui defect la managerul de linie - Asigurarea că metoda de lucru este în pachetul de reparații oferit de service - Menținerea zonei de lucru curate și ordonate.

Cerinte

- Experiență obligatorie de minim 5 ani pe o poziție similară - Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional - Studii tehnice de specialitate - Deținerea unui permis de conducere cat B. - conditie obligatorie - Detinerea unei masini personale si disponibilitatea de a se deplasa cu ea prezinta avantaj Program de muncă: de Luni – Vineri (de la 8:00 la 17:00) Cazarea este pusa la dispozitie si asigurata de angajator. Zona Eindhoven/Tilburg la 30 de km distanta de locul de munca. O sa fie cazati max 2 persoane in camera. Asigurarea medicala obligatorie 80 euro suportata de angajator. Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare Ore de muncă garantate: 38 / ore / săptămână In cazul in care candidatii nu detin masina proprie compania le pune la dispozitie o masina contra cost ( 2 euro / zi) In cazul in care candidatii sunt dispusi sa mearga cu masina personala clientul deconteaza 0.19 Euro/km ( max 80 km/zi) Inainte de a incepe munca candidatii vor fi supusi unei probe practice eliminatorii in Olanda

10 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja