Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam vopsitori auto, motivati si cunoscatori de limba engleza sau germana la nivel conversational. Candidatii ideali sunt cei dornici sa lucreze in strainatate, cu initiativa si o conditie fizica buna. Conditii salariale: 1600 Euro la 40 de ore lucrate. Cazare platita. Asigurare medicala obligatorie 74,50 euro/luna platita de angajat. Experienta necesara: Experienta 3 ani in domeniul auto. Responsabilitati: - Observarea, recunoașterea și raportarea cu privire la starea vehiculului - Interpretarea și punerea în aplicare a datelor tehnice de instruire - Îndepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor ce necesită reparații - Asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță - Raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii - Pregătirea mașinii pentru vopsire - Vopsirea mașinii, amestecul vopselelor, în scopul obținerii nuanțelor cerute, folosirea cabinei de vopsit - Depozitarea în siguranță a diluanților și a altor produse folosite în procesul de vopsire - Raportarea oricărui defect la managerul de linie - Asigurarea că metoda de lucru este în pachetul de reparații oferit de service - Menținerea zonei de lucru curate și ordonate. Alte informatii: Program de muncă: de Luni – Vineri Cazarea este asigurată de către angajator. Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare Ore de muncă garantate: 38 / ore / săptămână

Cerinte

Experiență obligatorie de minim 3 ani pe o poziție similară - Cunoștințe de limba engleză sau germană la nivel conversațional scris și vorbit - Studii tehnice de specialitate - Deținerea unui permis de conducere - Deținerea unei mașini personale și disponibilitatea de a se deplasa cu ea - Abilitatea de a lucra independent - Disponibilitate cu plecare imediata Limbi straine: Engleză sau Germană – nivel conversational Educatie: liceu/scoala profesionala Competente specifice: Permis de conducere (Cat B)

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja