Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Firma de origine olandeza angajeaza vopsitor auto ce doreste sa isi desfasoare activitatea pe acest post timp de sase luni alaturi de ei. Inainte de a fii angajat, candidatilor li se ofera o proba de lucru ce consta in recunoasterea a catorva material folosite uzual in procesul de vopsire, si un test individual. Responsabilitati: -se ocupa de procesarea materialelor in vederea inceperii procesului de vopsire -observa conditia vehiculelor si raporteaza superiorului daca ceva este in neregula -se ocupa de finizarea imperfectiunilor -pregateste masina de vopsit -asigura igiena la locul de munca

Cerinte

Candidatul ideal: -stie sa vorbeaza la nivel conversational limba engleza sau germana -are studii medii, de preferinta tehnice -prefera lucrul individual -detinerea permisului de conducere categoria B si al unui vehicul personal constituie un avantaj Beneficii: -program de Luni – Vineri de la 8.00 – 17.00(rareori se lucreaza sambata) -cazarea se poate oferi de catre angajator si nu va fi la mai mult de 30km de locul de desfasurare a activitatii -se ofera decontarea transportului de acasa pana la serviciu daca potentialul angajat vine cu masina personala. In caz contrar, angajatorul ii pune la dispozitie o masina contra sumei de 2 euro/zi -salariu poate ajunge la suma de 1600 lire/ luna/net

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai