Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de origine olandeza angajeaza vopsitor auto ce doreste sa isi desfasoare activitatea pe acest post timp de sase luni alaturi de ei. Inainte de a fii angajat, candidatilor li se ofera o proba de lucru ce consta in recunoasterea a catorva material folosite uzual in procesul de vopsire, si un test individual. Responsabilitati: -se ocupa de procesarea materialelor in vederea inceperii procesului de vopsire -observa conditia vehiculelor si raporteaza superiorului daca ceva este in neregula -se ocupa de finizarea imperfectiunilor -pregateste masina de vopsit -asigura igiena la locul de munca

Cerinte

Candidatul ideal: -stie sa vorbeaza la nivel conversational limba engleza sau germana -are studii medii, de preferinta tehnice -prefera lucrul individual -detinerea permisului de conducere categoria B si al unui vehicul personal constituie un avantaj Beneficii: -program de Luni – Vineri de la 8.00 – 17.00(rareori se lucreaza sambata) -cazarea se poate oferi de catre angajator si nu va fi la mai mult de 30km de locul de desfasurare a activitatii -se ofera decontarea transportului de acasa pana la serviciu daca potentialul angajat vine cu masina personala. In caz contrar, angajatorul ii pune la dispozitie o masina contra sumei de 2 euro/zi -salariu poate ajunge la suma de 1600 lire/ luna/net

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja