Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru, un important service multimarca din Bucuresti, suntem in cautarea unui Vopsitor auto. Daca ai experienta in domeniu de minim 3 ani si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti, asteptam sa ne contactezi. Te vei ocupa de: - pregatirea pieselor pentru vopsire conform notei de receptie; - realizarea lucrarilor de vopsitorie; - aplicarea tratamentelor specifice si necesare fiecarui autoturism; - efectuarea lucrarilor de retusare; - verificarea lucrarii finale, care trebuie sa fie la standardele societatii.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa aiba: - cunostinte in pregatirea elementelor de caroserie; - studii medii finalizate; - abilitati de comunicare si spirit de echipa; - seriozitate si profesionalism. Ce iti oferim: - salarizare negociabila in functie de experienta si abilitati + tichete de masa; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - mediu de lucru profesionist.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja