Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O companie din Olanda specializata in recrutarea si plasarea de candidati cu experienta in service-uri auto, se afla in cautarea de vopsitori auto, motivati, cunoscatori de limba engleza sau germana la nivel conversational.Candidatii ideali sunt cei dornici sa lucreze in strainatate, cu initiativa si o conditie fizica buna. Conditii salariale: 1634 euro / net / luna,+ cazare asigurata de angajator. Asigurare medicala obligatorie 74,50 euro/luna platita de angajat. Experienta necesara: Experienta 3 ani in domeniul auto.

Cerinte

Observarea, recunoașterea și raportarea cu privire la starea vehiculului - Interpretarea și punerea în aplicare a datelor tehnice de instruire - Îndepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor ce necesită reparații - Asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță - Raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii - Pregătirea mașinii pentru vopsire - Vopsirea mașinii, amestecul vopselelor, în scopul obținerii nuanțelor cerute, folosirea cabinei de vopsit - Depozitarea în siguranță a diluanților și a altor produse folosite în procesul de vopsire - Raportarea oricărui defect la managerul de linie - Asigurarea că metoda de lucru este în pachetul de reparații oferit de service - Menținerea zonei de lucru curate și ordonate. Experiență obligatorie de minim 3 ani pe o poziție similară - Cunoștințe de limba engleză sau germană la nivel conversațional scris și vorbit - Studii tehnice de specialitate - Deținerea unui permis de conducere - Deținerea unei mașini personale și disponibilitatea de a se deplasa cu ea - Abilitatea de a lucra independent. Limbi straine: Engleză sau Germană – nivel conversational Educatie: liceu/scoala profesionala Competente specifice: Permis de conducere (Cat B) Alte informatii Program de muncă: de Luni – Vineri Cazarea este asigurată de către angajator. Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare Ore de muncă garantate: 38 / ore / săptămână

4 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja