Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Norvegia

Descrierea jobului - Norvegia

VOPSITOR AUTO cu RUSA Pentru un client din Norvegia, Job4life recruteaza vopsitori auto. Se ofera contract de munca pe perioada nedeteminata si oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu de lucru competitiv. DATA DE START: ASAP LOCATIE: Diferite orase din Norvegia OFERTA SALARIALA: Incepe de la 11.08 - 12.66eur/h, aproximativ 2.000-2150 net /luna Cazarea, utilitatile, internetul sunt asigurate GRATUIT de angajator si transportul catre locul de munca (daca este necesar) Sunt asigurate gratuit 4 deplasari pe an in tara (o deplasare la 3 luni) Se ofera asistenta pentru orice problema pe perioada contractului CERINTE: Experienta profesionala in domeniu de minim 4-5 ani Abilitati de a lucra cu vopsele pe baza de apa Cunostinte de limba rusa la nivel mediu Cunostinte de limba engleza - nu sunt obligatorii dar sunt un avantaj RESPONSABILITATI: Stabilirea lucrarilor de vopsire a autovehiculelor Pregatirea caroseriei, suprafetelor si a materialelor in vederea vopsirii Executarea lucrarilor de vopsire, executarea lucrarilor de retusare a suprafetelor vopsite, precum si aplicarea tratamentelor speciale ulterioare procesului de vopsire

Cerinte

Experienta profesionala in domeniu de minim 4-5 ani Abilitati de a lucra cu vopsele pe baza de apa Cunostinte de limba rusa la nivel mediu Cunostinte de limba engleza - nu sunt obligatorii dar sunt un avantaj

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai