Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere: Companie importanta din Marea Britanie, specializata in servicii de intretinere si reparatii auto angajeaza tehnicieni vopsitori auto. Locatie: Oxfordshire, UK Beneficii: Perioada contractuala: contract pe 6 luni, cu posibilitate de prelungire, in functie de progrese, pana la contract permanent Salariu: 10 lire/ora Brut, salariul Net va depinde de circumstantele individuale ale angajatului Se lucreaza minim 45 de ore/saptamana, iar orele suplimentare sunt platite tot cu 10 lire/ora Program de lucru de luni pana vineri, orele 8:00am – 5:30pm, dar si sambata sau duminica, atunci cand este necesar Experienta necesara: cel putin 3 ani experienta pe o pizitie similara

Cerinte

Responsabilitati: Abilitatea de pregatire a vehiculului pentru vopsire Curatarea caroseriei Pre-procesarea Experienta si capacitatea de a lucra individual Atentia la detalii si la calitate Finisarea si repararea imperfectiunilor Observarea si raportarea starii vehiculului Interpretarea si implementarea datelor tehnice Asigurarea ca metoda de reparatie este in conformitate cu pachetul oferit de catre service Mentinerea zonei de lucru curata si ingrijita. Cerinte: Competente lingvistice: Engleza la nivel conversational – conditie obligatorie Permis de conducere cat. B Masina personala – constituie avantaj Cazarea nu este oferita de angajator, insa ofera asistenta in gasirea unei locuinte. Echipamentul de lucru nu este oferit de angajator.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja