Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie din Franta are nevoie urgent de 2 vopsitori industriali cu permis de conducere si experienta in lucrul cu nacela si la inaltime. Misiunea va avea loc la Brest, pe santierul naval, se va lucra la nave militare: vopsire nava si macara nava. Trebuie sa stiti si sablare si curatare suprafata de vopsit cu apa, jet cu presiune. Durata misiunii: minim 2 luni cu posibilitate de prelungire. Salariu net pe ora: 10 EUR, se garanteaza minim 35 de ore pe saptamana si se ajunge la o medie de 38. Cazare: asigurata, cu o participare forfetara de 16 EUR pe saptamana. Transportul: nu este asigurat, trebuie sa gasim un binom cu masina. Experienta in FR si cunoasterea limbii franceze este un plus. Experienta: minim 3 ani in domeniu

Cerinte

- minim 3 ani experienta in domeniu; - Permis categoria B, un candidat trebuie sa aiba si masina personala; - Experienta in lucrul la inaitime, cu nacela - Sa stiti sablare si curatarea suprafetei de vopsit cu apa, jet cu presiune. -Cunoasterea limbii franceze nu este obligatorie

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja