Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DB Work selecteaza vopsitor/sprayer naval pentru Olanda Responsabilitatile principale sunt: - se va lucra cu procedura de pulverizare airless - pregatirea suprafetei de lucru - aplică vopseluri prin pulverizare cu spray pe suprafata de lucru; - manipulează/ incarcă - descarcă echipamentele de lucru si/sau vopselurile si diluantii; - realizează curătenia in zona de lucru; - conditii de lucru: la sol si la inăltime, precum si in spatii slab iluminate ( iluminate artificial); Cerinte: - experienta profesionala ca vopsitor/sprayer naval/sablator - minim 1 an - VCA -certificat nacela - cunostinte limba engleza - mediu Beneficii: -salariu atractiv

Cerinte

Cerinte: - experienta profesionala ca vopsitor/sprayer naval/sablator - minim 1 an - VCA - certificat nacela - cunostinte limba engleza - mediu Responsabilitatile principale sunt: - se va lucra cu procedura de pulverizare airless - pregatirea suprafetei de lucru - aplică vopseluri prin pulverizare cu spray pe suprafata de lucru; - manipulează/ incarcă - descarcă echipamentele de lucru si/sau vopselurile si diluantii; - realizează curătenia in zona de lucru; - conditii de lucru: la sol si la inăltime, precum si in spatii slab iluminate ( iluminate artificial);

6 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja