Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam pentru o firma din Germania vopsitor industrial : Constructii metalice: containere, rafturi-cadre metalice. Sarcini : Vopsitor industrial : Vopsire cu pistol, 1 -2 Straturi de lac. Retineri lunare: - 25 € ( garantie ) - 50 € ( servicii curatenie) Cazare: 2-3 persoane in camera – acces bucatarie, baie comuna Locul de munca este in regiunea: Baden Württemberg, in apropiere de orasul Stuttgart in Germania. Oferta: - Contract de munca pe perioada nedeterminata. - Salarizare 1600 euro net / 200 ore - Concediu anual platit: 24-30 zile/an (in primul an: 24 zile). - Cazare asigurata de angajator. - Taxele sociale si asigurarile de sanatate sunt platite conform legilor in vigoare din Germania. - Orele suplimentare, precum si cele din schimbul de noapte sunt platite cu 125%. Varsta maxima 47 ani. Plecare imediata. Fara comision.

Cerinte

- Calificare profesionala in domeniu. - Experienta in domeniu de minim 2 ani. - Fara probleme de sanatate, fara cazier judiciar. - Nu sunt necesare cunostinte de limba germana.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja