Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex este în prezent în căutarea unui vopsitor cu experiența pentru a vopsi obiectele de mobilier si interiorul iaht-urilor de lux. Atribuțiile cheie includ pregatirea suprafetelor de vopsit, pregatirea materialelor pentru vopsire, executarea lucrarilor de vopsire si finisare, aplicarea tratamentelor speciale. Cerinte: Experienta de munca in domeniu Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere (B) Recomandari, certificate Se ofera: Condiții bune de muncă Salariul inițial de aproximativ € 11, - Net pe oră (aproximativ 1900 euro net pe luna pentru 40 de ore lucrate pe saptamana) Plăţi săptămânale Cazare gratuita

Cerinte

Cerinte: Experienta de munca in domeniu (minim 3 ani) – vopsire mobila si interior iaht-uri Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere (B) Recomandari, certificate

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai