Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O societate de munca temporara din Franta, cu o cifra de afaceri de 14 milioane EUR in 2014 cauta pentru unul dintre clientii lor bazati Bretagne vopsitori navali. Candidatii ideali sunt cei care au mai lucrat in strainatate, cu experienta in industria navala. Conditii salariale: Conditii salariale: 11 EUR net pe ora Salariul net variaza de la 1628 eur la 1762 net, calculat la 37 de ore pe saptamana Exista posibilitatea de a efectua ore suplimentare; orele suplimentare se vor plati in plus conform legislatiei Franceze.

Cerinte

Cerinte Experienta necesara: Experienta de minim 2 ani in domeniu. - Abilitatea de a lucra independent si in echipa - Abilitati de lucru manual, conditie fizica, stabilitate, auto-disciplina, o vedere si un auz bun. - Abilitatea de a lucra la inaltime : se vor sabla/vopsi peretii exteriori ai unei nave care are o inaltime de 25 m

4 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja