Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Candidatul ideal Agentie de munca Olandeza angajeaza cu contract de munca full time, Mecanici si Vopsitori Auto in Olanda. Angajam oameni pasionati de ceea ce fac si care doresc sa munceasca intr-o tara dezvoltata economic si social, recunoscuta pentru toleranta in societate, zone pitoresti, cultura si universitati renumite. Ti se cere sa ai: -Experienta de minim un an in domeniu; -Cunostinte la nivel de incepator de limba engleza; -Seriozitate si pasiune pentru domeniul tau; -O calificare in domeniu ( fiind un avantaj, nu o cerinta obligatorie). Descrierea jobului Daca ai experienta, pasiunea si dorinta de relocare, te asteptam sa aplici, din orice zona din Romania in care locuiesti. Se ofera salariu competitiv, relocare si conditii foarte bune de munca. Iti oferim suportul necesar, atat in procesul de interviuri cat si pe tot parcursul angajarii.

Cerinte

Ti se cere sa ai: -Experienta de minim un an in domeniu; -Cunostinte la nivel de incepator de limba engleza; -Seriozitate si pasiune pentru domeniul tau; -O calificare in domeniu ( fiind un avantaj, nu o cerinta obligatorie). Descrierea jobului Daca ai experienta, pasiunea si dorinta de relocare, te asteptam sa aplici, din orice zona din Romania in care locuiesti. Se ofera salariu competitiv, relocare si conditii foarte bune de munca. Iti oferim suportul necesar, atat in procesul de interviuri cat si pe tot parcursul angajarii. Descrierea companiei Elas Professional Service Network Romania, este parte a grupului EPSN Workforce cu reprezentanta in 11 tari ale Uniunii Europene. EPSN Workforce este prima companie care asigură o soluție totală de recrutare la nivel internațional. Oferim un proces detaliat de relocare pentru fiecare domeniu de activitate, pentru fiecare țară, dedicat Talentelor și Clienților cu toate informațiile necesare, de la etapa de acomodare și până la programul de monitorizare de tip „buddy”, pentru a ne asigura că așteptările candidaților sunt îndeplinite. Nu doar pentru a se integra la job, dar și pentru a se integra în țară.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai