Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Pentru fabrica auto din Olanda, departamentul de reparare a daunelor provocate de mașini căutăm vopsitori si tinichigii care doresc să lucreze în echipa noastră. Reparați și montari ale șasiului astfel încât lucrările efectuate să fie compatibile atât din punct de vedere optic cât și din punct de vedere tehnic cu standardele stabilite. Executarea lucrărilor de asamblare astfel încât acestea să se facă în conformitate cu procedurile stabilite de fabrica. Pulverizator auto / Preporator Slefuirea, aplicarea grundului și apoi clătirea. Reparare autoturismele cu deteriorări, zgârieturi și alte reparații cu un strat de lac. Vopsitorul amestecă vopseaua și determină, de asemenea, culoarea corectă. Poate repara loviturile din mașina

Cerinte

Pregatire tehnica dovedita prin studii sau experienta: vopsitor / reparator de reparații auto O bună cunoaștere aprofundată a manipulării cabinei de pulverizare sau a procesului de recuperare a defecțiunilor auto. Experiență în funcții similare. Buna cunoastere al limbii engleze (scris și oral) Pregătit să lucreze în 2 sau 3 schimburi. Salariu: 1800 euro + cazare asigurata Zile libere /an: 37 Disponibilitate: 40 de ore pe saptamana, poate veti face si peste ore. Schimbări: se va lucra în 2 schimburi Disponibil: Imediat Punctele cheie în acest rol: Experiență bună și recentă în repararea caroseriei auto Permis de conducere categoria B

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai