Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru din Franta 2 Vopsitori Industriali ce vor avea urmatoarele responsabilitati: -identificarea zonelor ce urmeaza a fi vopsite: tubulatura, sarpante, piese metalice din otel, silozuri de diferite dimensiuni; -pregatirea suprafetelor prin procese de degresare, sablare, polisare, precum si a materialelor necesare; -executarea lucrarilor de vopsire si finisaje cu duze reglabile pentru diferite tipuri de vopsea si pistol cu aer comprimat. Beneficii: -salarizarea 1600 euro/luna brut; -transportul, cazarea si masa sunt asigurate; -masina de serviciu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-calificare profesionala in domeniu; -experienta in domeniu atat in tara cat si in strainatate de minimum 5 ani; -permis de conducere categoria B; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu.

2 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja