Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam vopsitori auto, cu experienta de minim 5 ani. Responsabilitati: -observarea, recunoașterea și raportarea cu privire la starea vehiculului; -nterpretarea și punerea în aplicare a datelor tehnice de instruire; -indepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor ce necesită reparații; -asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță; -raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii; -pregătirea mașinii pentru vopsire; -vopsirea mașinii, amestecul vopselelor, în scopul obținerii nuanțelor cerute, folosirea cabinei de vopsit; -depozitarea în siguranță a diluanților și a altor produse folosite în procesul de vopsire; -raportarea oricărui defect la managerul de linie; -asigurarea că metoda de lucru este în pachetul de reparații oferit de service; -menținerea zonei de lucru curate și ordonate. Program de lucru: de Luni – Vineri (de la 8:00 la 17:00), cazarea este asigurată de către angajator contra cost (300 euro/ luna);posibiliatate de a efectua ore suplimentare; ore de muncă garantate: 38 de ore săptămână In cazul in care candidatii nu detin masina proprie compania le pune la dispozitie o masina contra cost ( 2 euro / zi) Inainte de a incepe munca candidatii vor fi supusi unei probe practice eliminatorii in Olanda.

Cerinte

-experiență obligatorie de minim 5 ani pe o poziție similară; -cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional; -studii tehnice de specialitate; -deținerea permis de conducere este obligatorie(detinerea unei masini personale si disponibilitatea de a se deplasa cu ea prezinta avantaj).

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja