Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam urgent 2 vopsitori industriali, cu permis de conducere si experienta in lucrul cu nacela si la inaltime. Misiunea va avea loc la Brest, pe santierul naval, se va lucra la nave militare: vopsire nava si macara nava. Trebuie sa stie si sablare si curatare suprafata de vopsit cu apa, jet cu presiune. Durata misiunii: minim 2 luni cu posibilitate de prelungire. Oferta: - salariul net pe ora: 10 EUR, se garanteaza minim 35 de ore pe saptamana si se ajunge la o medie de 38. - salariul net lunar: 1520 – 1600 euro. - cazarea asigurata, cu o participare forfetara de 16 EUR pe saptamana. - transportul: nu este asigurat, trebuie sa gasim un binom disponibil cu masina personala.

Cerinte

- calificare pe post; - fara probleme de sanatate, fara antecedente penale; - experienta in Franta si cunoasterea limbii franceze este un plus. - experienta: minima 3 ani in domeniu.

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja