Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CAPITAL JOBS recruteaza VOPSITORI INDUSTRIALI in Franta. Recrutam pentru o misiune in Franta, o echipa de 2 vopsitori industriali cu experienta. Responsabilitatile sunt: - identificarea zonelor ce urmeaza a fi vopsite: tubulatura, sarpante, piese metalice din otel, silozuri de diferite dimensiuni. - pregatirea suprafetelor prin procese de degresare, sablare, polisare, precum si a materialelor necesare; - executarea lucrarilor de vopsire si finisaje cu duze reglabile pentru diferite tipuri de vopsea si pistol cu aer comprimat. Beneficii: - salarizare bruta de 1650 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta relevanta in domeniu de minim 5 ani; - cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - lucrul la inaltime pe nacela; - permis de conducere categoria B; - persoana autonoma si responsabila.

2 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja