Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vopsitorii industriali aplică vopsea, lacuri și alte acoperiri pentru o varietate de materiale și suprafețe. Vopsitorii industriali lucrează în principal în domeniul construcțiilor și fabricilor, structuri de vopsire sau mărfuri industriale. Majoritatea vopsitorilor industriali au o specialitate industriala, cum ar fi vopsirea caselor, vopsirea auto sau vopsirea utilajelor. Oferta include: Salarizare: 2200-2400 euro/luna brut - platit saptamanal Ore de munca: 40 ore/saptamana Ore suplimentare: se platesc cu 125% Cazare: case- asigurata camera single la 50 euro pe sapatamana Concediu platit: 25 zile pe an Transport: asigurate masini de la companie-3 euro/zi

Cerinte

Limba engleza la nivel conversational Experienta in domeniu Diploma de calificare in domeniu Acuratete,responsabilitate Cunoasterea tehnicilor moderne de vopsire NU SE PLATESC TAXE SAU COMISIOANE!

20 pozitii disponibile 42 persoane au aplicat deja