Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Vopsire conducte, bara, teava industriala intr-un terminal - Contract de munca inregistrat in Norvegia - Durata contractului 4 luni cu posibilitate de prelungire - Inainte de plecare veti participa la doua cursuri online prin care veti primi o autorizatie de lucru - Cand ajungeti in Norvegia veti participa la un alt curs de integrare in meseria de vopsitor industrial santier - Contravaloarea cursurilor sunt suporatate de catre firma angajatoare - Program de lucru o Luni – Vineri : 7.30 – 18.30 o Sambata 7.30 – 13.30

Cerinte

Competențe necesare: - Preparare vopsea - Aplicarea vopselei - Corectarea defectelor - Curățare / Lustruire Cerinte: - Calificare vopsitor; - Minim 3 ani experienta in domeniu; - Apt pentru lucru la inaltime: - Limba Engleza la nivel de conversatie ; - Pasapost valabil Beneficii : - Transport asigurat Romania – Norvegia si retur; - Transport asigurat de la cazare la locul de munca; - Asigurare medicala; - Cazare asigurata in 2 variante camera cu 2 paturi sau apartament cu 4 camere; - Salariu 3.300 euro net

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja