Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta URGENT vopsitori industriali pentru o firma din Germania. CERINTE: - germana buna conversational - experienta in domeniu BENEFICII: - contract de munca nedeterminat direct cu angajatorul german in Germania - salarizare: 13, 50 Euro brut/ora - asigurare medicala - cazare asigurata contra-cost!

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta URGENT vopsitori industriali pentru o firma din Germania. CERINTE: - germana buna conversational - experienta in domeniu BENEFICII: - contract de munca nedeterminat direct cu angajatorul german in Germania - salarizare: 13, 50 Euro brut/ora - asigurare medicala - cazare asigurata contra-cost! Personal Inter Avant ist ein Unternehmen, das ist ein Unternehmen das sich mit Rekrutierung von arbeitskräfte aus Rumänien, für die Arbeitgeber în Westen beschäftigt.

10 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja