Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Ca si tinichigiu veti repara și înlocui panourile vehiculelor avariate în conformitate cu specificațiile producătorului în cadrul unui atelier de lucru modern, folosind echipamente și tehnici moderne. Abilitatea de a suda este necesară. Trebuie să faceți de la reparații mici până la mari. Îndepărtați prtile deteriorate, reparați caroseria deteriorată Ca si vopsitor trebuie sa stiti sa umpleti cu chit , sa finisati si sa pregatiti vopseaua , sa mixati culorile si sa le aplicati cu pistolul de vopsit. Pentru toate posturile vacante, clientul nostru ofera urmatoarele: Taxele și cazarea vor fi furnizate și plătite de companie Fiecare candidat are propria cameră, cu acces comun la acces la bucătărie, baie etc. Solicitanții vor fi înregistrați la biroul de asigurări de sănătate. Tot sprijinul necesar în Olanda va fi primit din partea agentiei Salariu :500 euro pe saptamana la 40 ore lucrate.

Cerinte

Cerinte : Cel puțin 4 ani de experiență de lucru recentă. Să poată vorbi germană sau engleză Trebuie sa aveti masina proprie pentru a ajunge la locul de munca .

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai