Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex este în prezent în căutare de vopsitori, zugravi cu experiență si pregatire pentru a lucra in Olanda la amenajari interioare si exterioare de locuinte noi. Atribuțiile principale includ vopsirea lemnariei de interior si exterior (usi, tocuri, plinta, scari, rame geamuri), zugraveala si finisaje interior locuinte noi, Cerinte: Experienta de munca in domeniu – minim 5 ani de experienta in domeniu Recomandari, certificate, cursuri Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere (B) Preferabil, diploma VCA Se ofera: Condiții bune de muncă Salariul inițial de aproximativ € 11, - Net pe oră Garantat 40 de ore lucrate pe saptamana Plăţi săptămânale Cazare gratuita Asigurare medicala inclusa

Cerinte

Experienta de munca in domeniu – minim 5 ani de experienta in domeniu Recomandari, certificate, cursuri Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere (B) Preferabil, diploma VCA

4 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai