Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Vopsitor,pregatitor,tinichgiu auto cu experienta Vopsitorul Auto se ocupa in principal cu stabilirea lucrarilor de vopsire a autovehiculelor, pregatirea caroseriei, suprafetelor si a materialelor in vederea vopsirii, executarea lucrarilor de vopsire, executarea lucrarilor de retusare a suprafetelor vopsite, precum si cu aplicarea tratamentelor speciale ulterioare procesului de vopsire. Punctualitatea este un criteriu esential. experienta in domeniu -seriozitate, punctualitate -permis de conducere -limba engleza nivel conversational Beneficii Posibilitatea de ore suplimentare platite Cazarea si asigurarea medicala sunt incluse Transportul de la domiciliu din Olanda catre locul de munca este asigurat. Salariu motivant Nu se percepe nici un fel de comision. Singurul cost pe care il aveti este transportul pana in Olanda Conditii cazare oferita de angajator: -camera single -Wi-Fi -utilitati

Cerinte

- experienta in domeniu -seriozitate, punctualitate -permis de conducere -limba engleza nivel conversational Beneficii Posibilitatea de ore suplimentare platite Cazarea si asigurarea medicala sunt incluse Transportul de la domiciliu din Olanda catre locul de munca este asigurat. Salariu motivant

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

25 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai