Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam operatori vanzari prin telefon , vorbitori de limba italiana , persoane care sunt pasionati de vanzare care sa propuna produsele si serviciile clientilor nostri ( internet , telefonie , gaz si lumina ) . Candidatii au oportunitatea de a lucra cu un program mai mult decat flexibil , fara un orar stabil , de acasa sau oriunde pot avea o conexiune de internet stabila . Oferim programe de training online , formare in domeniu , suport tehnic si toate instrumentele sofware necesare desfasurarii activitatii . Noii agenti , trebuie sa propuna produsele si serviciile clientilor nostri , sa ii informeze pe acestia de noile oferte si beneficii posibile si in cazul in care acestia sunt interesati sa ajute la incheiere unui contract . Poate fi un job secundar , orarul ideal pentru munca este seara , clientii fiind majoritatea persoane fizice . Studentii care cunosc limba italiana pot sa obtina niste venituri suplimentare atunci cand au timp sa lucreze . Castigul noilor agenti , este bazat pe comision si in functie de produsul/serviciul vandut , pleaca de la 65 Ron / client . Un agent incepator poate inchide 20 astfel de contracte pe luna , lucrand 2-3 ore pe zi . Plata se face prin transfer bancar , se semneaza un contract de munca si toate veniturile sunt declarate si se platesc taxe si impozite . Asiguram maxima transparenta prin sistemele noastre de lucru si punem la dispozitia agentilor instrumente , concepte proprii , care nu se regasesc la alte companii . Trimiteti CV sau cereti detalii la secretariat at eubc.ro

Cerinte

Conditiile principale pentru colaborare sunt : -Limba italiana vorbita la nivel mediu/avansat ; -Linie internet stabila ; -Un PC/laptop dotat cu casti si microfon ; -Cunostinte de baza pentru utilizare PC ; -Vointa de a invata lucruri noi si motivatia pentru castiguri financiare.

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja