Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Vorbeşti limba germană şi îţi doreşti un loc de muncă sigur şi bine plătit, într-o firma serioasă şi respectabilă din Germania? Deţii o calificare şi ai experienţă ca sudor, tâmplar sau zidar etc? Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co KG este în permanentă căutare de personal calificat/necalificat şi vorbitor de limba germană în diferite domenii de activitate. Condiţia principală: Lb. germană- nivel min A2 Contract de lucru direct cu angajatorul german • cazare contracost • contract de muncă pe perioada nedeterminată • salarii atractive • oportunităţi de dezvoltare profesională • asistenţă în lb. română • echipament de muncă • concediu (începând cu 24 zile/an) • beneficii sociale şi medicale

Cerinte

Condiţia principala: lb. germană A2-B1 -formare profesională şi experienţă relevantă în domeniu -permis de conducere + maşină personală (constituie un avantaj major)

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai