Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Loc de munca cu incepere imediata cu o companie din Marea Britanie, specializata in sistemul medical. Oferim: • Cazare la pret redus si suport cu relocarea • Training de specialitate timp de o saptamana si cazare inclusa. Job-ul include: • Salarizare incepand de la 14.700£ pe an + ore suplimentare si plata suplimentara pentru turele de noapte si sarbatorile legale • Mariri salariale dupa 3 si 9 luni • Un minim de 35 de ore lucrate pe saptamana cu ore suplimentare valabile • Nu exista contracte cu zero ore lucrate • Optiunea de a dezvolta o cariera Suntem o companie acreditata de CQC, Investors in People and ISO9001.

Cerinte

Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel conversational. Experienta in domeniu nu este obligatorie deoarece oferim training de specialitate in vederea obtinerii certificatului de infirmier.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai