Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Hallo! Sie sprechen Deutsch? Verstärken Sie unser Team Tjobs! Responsabilitati: -postarea anunturilor cu ofertele de munca -selectarea CV-urile eligibile pentru posturile disponibile -cautarea activa a candidatilor eligibili in bazele de date offline si online -contactarea candidatilor in vederea testarii -mentinerea corespondentei cu candidatii (email/telefon) -managementul contactelor in baza de date -indeplinirea task-urilor zilnice -sustinerea de interviuri -intocmirea de rapoarte zilnice -pastrarea legaturii cu clientii straini -traducerea fiselor de post primite in urma unei comenzi noi -traducerea CV-urilor din limba romana/engleza in limba germana

Cerinte

-cunostinte de limba germana nivel avansat si limba engleza nivel conversational -limba maghiara constituie avantaj -cunostinte solide de PC (Microsoft Office, Internet, etc) -persoana deschisa si cu abilitati bune de comunicare -persoana organizata -persoana creativa, dispusa sa vina cu idei noi -flexibilitate Alte informaţii Alatura-te unei echipe tinere, unde ai sansa sa avansezi profesional!

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja