Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cautam persoane cu sau fara experienta pentru un proiect de 3 luni (octombrie – decembrie), pentru postul de vulcanizator auto, in Olanda. Jobul consta in schimbarea cauciucurilor de vara cu cele de iarna. Se ofera 2 zile training gratuit. Dupa terminarea proiectului exista posibilitatea de a colabora in cadrul altor proiecte ale companiei. Durata de munca este de 160 ore/lunar. Salariul incepe de la 1050 euro/net, cu posibilitatea de ore suplimentare platite. Cazarea, transportul catre job intern Olanda si asigurarea medicala sunt suportate de catre angajator. Nu se percepe comision. Pentru cei interesati sau pentru alte intrebari, nu ezitati sa ne contactati.

Cerinte

Se cere cunoasterea limbii engleze la nivel conversational si eventual carnet de conducere categoria B. Eventuala experienta in acest domeniu este binevenita.

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai