Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Valabil pentru ambele sexe! A fi live-in carer este o oportunitate unică si specială de a face viața unei persoane mai ușoară. Vei fi un ajutor binevenit in bucătărie, intreținerea unei curățenii decente a locuinței, toaletare și igiena personală, shopping și transportul clientului la diferite evenimente. Este un job lejer si flexibil in care tu vei fi un companion, un apropiat care se ingrijește să asigure clientului un grad de independență și mobilitate cât mai apropiat de normal. Beneficii: Cazare gratuită; Training de 5 zile gratuit pentru a acoperi toate cunoștintele necesare; Salariu competitiv (L472.5-L680 brut/săptămână); O zi concediu plătit/10 zile lucrate; Înscrierea În programul de pensii de stat; Călătoriile decontate pe toată suprafa?a Angliei; Suport și consultanță 24/24h, 7/7 zile; Program de muncă/pauze flexibil, adaptabil la nevoile tale personale (aviz familistelor, călătorilor și nu numai)

Cerinte

Cerințe: Să fii o persoană cu bun simț; Să ai peste 18 ani (valabil pentru ambele sexe); Sa deții carnet de conducere minim cat B.Vei conduce mașina clientului Engleză conversațională (capabil/ă de a înțelege și urma indicațiile clientului).

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai