Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DE CE WEALTH PODIUM ESTE CEA MAI BUNA? - Sistem de bonusare nemaiintalnit pana acum; - Acces gratuit la sute de produse de IT (e-books, software, template, video, graphics, aplicatii tel. etc); - Acces gratut sute de magazine, cu preturi foarte ieftine; - Pachete de excursii si transport ieftine; - Nu exista obligatia cumparaturilor lunare; - Nu se dezactivizeaza nimeni in sistem; - Relatii de coeziune intre partenerii din sistem; - Cinci bonusuri zilnice platite de 2 ori pe zi; - Posibilitatea de a ajuta cunostintele, fara posibilitati, sa intre gratuit in sistem; - Accesibil persoanelor care nu stiu sa sponzorizeze si care nu au timp; - Contact direct cu compania; - Afacere la inceput - sansa enorma. - Taxa de inscriere unica pe viata;

Cerinte

- Achitarea unuia din pachete de 20$ sau 99$: - 2 directi, cu care te califici pe viata; - Sprijinirea celor doi directi sa faca acelasi lucru. Va puteti face cont aici: wealthpodium.com/mybestdeal Mai multe informatii in blogul de mai sus. La cerere, se tin prezentari online pentru oamenii dvs-tra, dar aveti posibilitatea participarii / invitarii cunostintelor in zilele de marti, joi si dumineca, la ora 20.00 la prezentarea online ale acestei oportunitati deosebite. Daca sunteti interesat, ma puteti contacta pe adresa de mail, sau pe Ymess / Skype: marcustgheorghe Astept sa-mi trimiteti invitatie pe skype, ca sa va dau linkul salii de conferinta. Prin partajare skype-lui va voi prezinta afacerea/produsele din back office, veti putea vedea castigurile mele etc.

100 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja