Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vorbesti limba Franceza, esti creativ si pasionat de web design? Te invitam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti. În calitate de Wedesigner (responsabil multimedia) principalele tale misiuni vor fi: - Realizarea suporturilor de comunicare (in format web si print); - Propunerea de idei creative in vederea atingerii unui grad cat mai mare de satisfactie in partea clientului; - Conceperea de machete( multiple optiuni) astfel incat alegerea finala sa apartina Clientului; - Elaborarea conceptelor si creearea de ¨newsletter¨ ( in colaborare cu sefii de produs si Serviciul Marketing); - Gestionarea zilnica a site-ului. Beneficii: Beneficii : - Formare la nivelul companiei si internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial si mediu de lucru atractive.

Cerinte

Pentru reușita în această misiune, este nevoie de: - Cunoștințe de limba franceză nivel avansat ( minim B2); - Cunoștințe de utilizare Adobe Photoshop/Illustrator/Indesign; - Cunostinte HTML, Wordpress; - Atentie la detalii, bună organizare și rapiditate in livrare idei/concepte creative.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja